KURUMSAL

INSTEEL Çelik ve Prefabrik Yapılar A.Ş. , 2016 yılında kurulmuş olan, Türkiye’deki ve Yurtdışındaki firmaların projelerinde Prefabrik ve Konteyner şantiye binaları, Çelik sanayi yapıları ve Çok Katlı Yapılarını zengin teknik altyapısı ve anahtar teslim çözümleri ile gerçekleştiren, sektörünün en hızlı gelişen firmasıdır.

INSTEEL Çelik ve Prefabrik Yapılar A.Ş. yurtdışında farklı coğrafyalarda ve yurtiçinde farklı iklimlerde, yaptığı her yapının statik hesap raporunu hazırlayarak müşterisine sunması ve detayları binanın yüklerine göre dizayn etmesindeki fleksibilitesi ile müşterilerinin taleplerini en üst seviyede karşılamaktadır.

Projelerinin büyük bir kısmını anahtar teslim olarak; betonu, elektrik tesisatı, yangın sistemi, zemin ve duvar kaplamaları, mekanik tesisatı, mobilyaları ile özel INSTEEL paketi ile teslim etmektedir.

Şantiye yapılarında ağırlıklı müşteri portföyü; Türk ve Yabancı müteahhitler, metro, yol, altyapı, otel, havalimanı ve konut firmalarından oluşmaktadır.

Çelik yapılarda ise en önemli projelerini; Yapısal Çelik AVM yapıları, Termik ve Jeotermal Santraller, okullar, satış ofisleri, çok katlı ofis yapıları ve fabrika yapıları alanlarında gerçekleştirmektedir.

İhracatın ülkemizin ve firmamızın gelişmesine ve geleceğine katkısının bilinciyle;

Balkanlar, Afrika Bölgesi, Maldivler ve Türki Cumhuriyetler gibi farklı coğrafyalardaki projelerde yer almaktadır.