KONTEYNERLER

YAŞAM KONTEYNERLERİ

Yaşam konteynerleri çoğunlukla şantiyelerde; şantiye yapılarında yatakhane, yemekhane ve ofis konteynerleri  yanısıra; eğitim, sağlık ve askeri kamp konteynerleri olarak tercih edilir.
Kullanım amacına göre, tek katlı, iki katlı ve üç katlı olarak üretilebilmektedir. Üretim tesisinde kullanıma hazır halde üretilir.
Yurtdışı projelerine, demonte halde, paketli olarak sevk edilir. Sahada az kişi ile çok hızlı kurularak, vinç ile istenildiği yere taşınabilir.
Yaşam konteynerleri genellikle 3x7m. ve 2,4x6m ölçülerinde üretilir. Bunun yanında müşterilerin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda gerekli statik hesaplamalar da yapılarak, uygunluğuna göre özel ebatlı konteyner üretimi de gerçekleştirilmektedir.

YÜK KONTEYNERLERİ

Yük konteynerleri; uluslararası standartlara sahip taşıma ve muhafaza etme gerecidir. Taşımacılık sistemi içinde verimli, güvenli ve hasarsız bir şekilde malzeme taşıması için üretilmiş uzun yıllar kullanılabilen sağlam yapılardır.
Yük konteynerleri; Özel tasarım ofisler, sosyal tesisler ve konutlar olarak modifiye edilmektedir. 20’ft ve 40’ft olmak üzere iki farklı ölçüde üretilmektedir. Çok katlı uygulamalar yapılmaktadir.