İki ve Üç Katlı Üretilebilir

Prefabrik şantiye binaları, prefabrik hastaneler, prefabrik ofisler, prefabrik sosyal tesisler ve prefabrik okullar gibi yapılar tek katlı, iki katlı ve üç katlı olarak üretilmektedir. Prefabrik binalar, elemanları fabrikada hazırlanmış ve montaj edileceği yere parçalı halde nakledilen ve inşa sahasında planlandığı parçaların birbirine montaj edilmesi neticesinde ortaya çıkan yapı şeklidir.

Uluslararası Standartlarda Üretim

Kurulumu önceden planlanarak ihtiyaç halinde kısa sürede inşa edilebilir özellikte olması da hızlı mobilizasyon yapıları, prefabrik şantiye yapıları ve depremzedelere kısa zamanda sunulan prefabrik evler gibi ihtiyaç karşılayıcı özellikte olmasını sağlamaktadır. Yurtdışı üretimlerde, malzemeler uluslararası taşıma ve paketleme kurallarına uygun olarak ambalajlanmaktadır.

Düşük Maliyet ve Kolay İşçilik

Prefabrik binaların en önemli özelliği ekonomik olmasıdır. Malzemelerin fabrikasyon kaynaklı elde edilmesi, yerinde üretime göre daha düşük maliyetli ve kolay işçilikle yapılabilir olması bu tür yapıların avantajlı özelliklerindendir. Prefabrik binaların kurulumu geleneksel yapılara göre daha hızlıdır. Bu, personel düzeyleri, kayıtlar, konumlar veya grup boyutlarındaki değişikliklere hızlı bir şekilde yanıt verebileceğiniz anlamına gelir. Prefabrik ofis veya derslik kurulumunu 1-2 gün içerisinde gerçekleştirerek organizasyonunuzun aksamasını en aza indirebilirsiniz.

  • Prefabrik yapı, işin büyük bir kısmı kontrollü bir fabrika ortamında tamamlandığı için sahadaki kaza tehlikesini büyük ölçüde azaltır.
  •  Prefabrik yöntemlerin kullanılması inşaat sürecini hızlandırabilir ve maliyetli gecikmeleri önleyebilir.
  • Hasar riskini azaltır.
  • Kalite kontrolü ve güvenlik uyumluluğunu sağlar
  • Karbon ayak izini en aza indirir.
  • İnşaat sürecini kolaylaştırır.
  • Takılması ve sökülmesi kolaydır.